• درخواست جلسه

 • راه حل های جامع فن آورانه آنلاین

  برای صنعت گردشگری

   ما متعهد به ارائه فن آوری های آنلاین برای توسعه خدمات و فروش شما هستیم

  از سال 1394، ما بعنوان اولین شرکت دانش بنیان در صنعت سفر و گردشگری با تعهد و تلاشی مستمر در جهت حفظ سطح کیفیت و خدمات پشتیبانی به همه مشتریان خود شروع به کار نموده و همواره به نیازهای شما در محیطی که در حال تغییر و تحول دائمی است رسیدگی نموده است

  ما دفتر مرکزی خود را در تهران و سپس دفتر توسعه فنی خود را در اصفهان جهت افزایش سطح کیفی و تنوع خدمات برای مشتریان خود ایجاد کردیم و در ادامه جهت حضور در بازارهای فرا ملی و بین المللی دفتر خود را درکشور سوئد فعال و برقرار نموده ایم

  ما با بیش از 120 آژانس مسافرتی در سراسر کشور و اتصال به بزرگترین و معروفترین وب سایت های فروش آنلاین بلیط و خدمات سفر داخلی ( نظیر: اسنپ، علی بابا، فلایتیو و اقامت 24 ) و نیز اتصال به بیش از 80 وب سرویس ملی و بین الملی در حوزه سفر و گردشگری، پیشرو در ارائه راه حل های آنلاین فروش برای شرکت ها و آژانس های مسافرتی هستیم

  برخوداری از شبکه بزرگ آژانس های مسافرتی به ما این امکان را می دهد تا راه حل های جدید را در نوآورانه ترین بازارها بررسی و توسعه دهیم و این موضوع باعث خواهد شد دقیقاً آنچه را که بازار شما نیاز دارد به شرکت خود ارائه دهید و در صنعت خود نوآور در اختیار داشته باشید.

  ما با ارائه راه‌حل‌های نوآورانه‌ای که فرآیندهای درخواست خدمات مشتریان را خودکار ساخته، دریافت خدمات و انعقاد قرارداد محصولات و فرآیندهای مدیریت داخلی را تسهیل می‌کند، کارایی عملیاتی مشتریان خود را بهبود می‌بخشیم و بنابر این مشتریان ما می توانند هزینه‌ها را کاهش داده و از کانال‌های فروش بسیار کارآمدتری نسبت به کانال‌های سنتی استفاده ‌کنند.

  آژانس مسافرتی یا هتل شما می‌تواند انواع خدمات آنلاین ما را جهت توسعه و فروش محصولات خود داشته باشد، از اطلاعات پویا مربوط به فروش محصولات شما و مدیریت رزرو، تا ایجاد تمام اطلاعات محتوایی که ممکن است بخواهید در وب‌سایت‌های خود نمایش دهید و یا طراحی کمپین‌های ترویج و فروش آنلاین.

  شما این فرصت را خواهید داشت که از طریق ارتباط شفاف با تامین کنندگان داخلی و خارجی در حوزه خدمات بلیط هواپیما، ظرفیت هتلی و تور، موجودی و موجودی های مکمل دیگری را به موجودی خود اضافه کرده و بصورت بسته های خدمات سفر به مشتریان خود ارائه دهید.

  در چارتکس

  بهترین شریک و متحد تکنولوژیک و کاری خود را خواهید یافت

   

  صرفه

  نظارت

  تامین

  سازگاری

  بهبود

  پیشرو

  ما ظرفیت های لازم برای بهینه سازی ROI (بازگشت سرمایه) را به شما پیشنهاد می کنیم.

  ابزارهای ما به شما این امکان را می دهند که کنترل کاملی بر محتوا، قیمت ها و در دسترس بودن محصولاتی که می خواهید در وب سایت های خود بفروشید داشته باشید.

  ما به شما مشاوره فناوری و تامین خدمات و ظرفیت های رقابتی در حوزه بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، هتل، بیمه و تور ارائه می دهیم.

  ما راه حل های خود را با نیازهای آژانس و هتل و نیز شرایط بازار شما تطبیق می دهیم.

  ما با ارائه راه حل های نوآورانه، کارایی عملیاتی و سطح فروش خدمات مشتریان خود را بهبود می بخشیم.

  ما در راه حل های توزیع بهینه ظرفیت های پروازی و اقامت برای آژانس های گردشگری و هتل ها پیشرو هستیم

  ما شما را به شبکه فروشی بیش از 120 آژانس و معروفترین وب سایت های فروش بلیط و خدمات سفر در کشور متصل می کنیم

  چشم انداز

  ما همواره در تلاش هستیم تا در تنوع محصولات و سطح خدمات نهایی خود یکی از برترین های بازار گردشگری آنلاین باشیم تا بتوانیم بهترین ارزش را برای مشتریان محترم خود ارائه دهیم. نوبت به رقابت و حفظ ردپای خود در دنیای فناوری‌ آنلاین سفر و گردشگری که برسد، ما هیچ چیزی را از دست نخواهیم داد. ما به شدت بر کاری که انجام می‌دهیم متمرکز هستیم و به ارتقای مستمر باور داریم، به طوری که ارائه‌دهنده همه‌کاره مجموعه جامعی از خدمات آنلاین مرتبط با صنعت گردشگری و سفر هستیم.
  ما سعی داریم با ایجاد شبکه ای تعاملی و گسترده در بین بازیگران کلیدی و ذینفعان بر بستری آنلاین و فن آورانه امکان تبادل خدمات، دسترسی سهل تر و تنوع خدمات بیشتر را برای کلیه فعالان این صنعت ایجاد نماییم

  چارتکس یک تامین کننده فناوری و توزیع کننده آنلاین ظرفیت های خدمات گردشگری و سفر است که به صورت خلاقانه ای فرآیندهای خودکار رزرو و فروش، بازاریابی آنلاین و ارتباط بین شرکت ها و مشتریان شما را بهبود می بخشد و امکان بهبود سودآوری بیشتر را فراهم می کند.
  ما مفتخریم که در حال حاضر با ارایه محصولات و خدمات خود به یکی از نقطه قوت های کسب و کار مشتریان محترم تبدیل شده ایم و همواره تلاش می کنیم به این داشته متعهد بوده و این موضوع تنها چیزی است که مایل هستیم تبدیل به یک دارایی رقابتی مطلق برای مشتریان، شرکا و ذینفعان خود بشود.

             ماموریت

       ارزش ها

  چارتکس یک تامین کننده فناوری و توزیع کننده آنلاین ظرفیت های خدمات گردشگری و سفر است که به صورت خلاقانه ای فرآیندهای خودکار رزرو و فروش، بازاریابی آنلاین و ارتباط بین شرکت ها و مشتریان شما را بهبود می بخشد و امکان بهبود سودآوری بیشتر را فراهم می کند.
  ما مفتخریم که در حال حاضر با ارایه محصولات و خدمات خود به یکی از نقطه قوت های کسب و کار مشتریان محترم تبدیل شده ایم و همواره تلاش می کنیم به این داشته متعهد بوده و این موضوع تنها چیزی است که مایل هستیم تبدیل به یک دارایی رقابتی مطلق برای مشتریان، شرکا و ذینفعان خود بشود.

  تیم محور

  خروجی گرا

  تمرکز گرایی

  تعالی سازمانی

  توانایی همکاران ما در یکدلی، خلاقیت و هوش و انرژیک بودن برای کار در تیم های چند رشته ای و دانش محور برای ما عنصر های حیاتی بوده است. فراتر از اهداف اولیه در هر پروژه، در نظر گرفتن اینکه چگونه نقش های فردی بر تیم تأثیر می گذارد و به اشتراک گذاری دانش به طور آشکار و سازنده، و همراهی و توانمند سازی هم تیمی ها از ارکان فرهنگ کاری چارتکس بر اساس انسجام و بهره وری نیروی انسانی خبره و متعهد است.

  ما در چارتکس سعی نموده ایم بر اساس معنا و ارزشی که برای شما دارای ارزش و نتیجه مطلوب بوده تیم خود را هدایت کنیم. ما در هر پروژه خود را برای اهداف به دست آمده ارزیابی می کنیم. پروژه ها با توجه به ارزش افزوده ای که برای شما و مابه ارمغان می آورند و تاثیری که بر برآورده ساختن انتظارات شما دارند، ارزیابی مستمر می شوند.

  در چارتکس تمام فرآیندها و جریان های کاری با هدف برآوردن نیازهای شما و بهبود کسب و کار شما برنامه ریزی شده است. معتقد هستیم همگی همراه باید رضایت شما را در اندیشه و ذهن داشته باشیم.

  ما بر آنچه برای ارائه محصولات عالی به مشتریان و ذینفعان، می‌توان انجام داد، متمرکز هستیم. بنابراین کارایی و پایداری از عناصر اصلی این سیستم به شمار می‌رود

  سودآوری

  اتمسفردوستانه

  انعطاف پذیری

  فراتیمی

  در چارتکس باور داریم که سود یک عنصر ضروری برای پیشرفت کسب و کار شماست و تلاش می کنیم تا با تشخیص عناصر و فرآیند های صحیح با کمترین ریسک آنها را برای شما محقق سازیم ما یکی از عناصر کلیدی تحقق و موفقیت آن در تحقیق و توسعه مداوم می دانیم.

  ما در چارتکس بخوبی دریافته ایم که بزرگترین دارایی ما اعضای تیم ما هستند. ما همکاران خود را تشویق و راهنمایی می کنیم تا کیفیت و سطح مهارت کاری و فردی سایر اعضای هم تیم خود را در ساعات کاری و همچنین خارج از این ساعات بهبود بخشند. همکاران با تجربه ما و البته همه ما تک به تک همیشه برای یافتن راه حلی برای هر مشکلی یا کمک در هر شرایطیبرای یکدیگر در دسترس هستیم.

  در دسترس بودن محصولات و خدمات ما بصورت 24ساعت شبانه روز و 365 روز سال یکی از موضوعات استراتژیک ما در همکاری با شما می باشد. این به معنای افزایش ساعات کاری است که با همکاری دلسوزانه تیم و با انعطاف پذیری بالا و صرف هزینه مالی و معنوی از سوی تک تک افراد تیم ما شکل گرفته است.

  در نتیجه اعتماد و همدلی بین اعضای تیم و نهاد های مدیریتی و رهبری شرکت، اعضای تیم ما اغلب مسئولیت های مهمی در سازمان به عهده می گیرند. تیم در رویکرد خود نسبت به کار خود همواره فعال است. تیم پیشنهادها، ایده های جدید را ارائه می دهد، به اثرات نامطلوبی که یک تصمیم خاص ممکن است داشته باشد و شناسایی فرصت های جدید برای بهبود گردش کار در بین بخش ها، از جمله موارد دیگر همکاری های فرا تیمی می باشد.

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.